Вибір професії – важливий етап в житті кожної людини. З цим питанням стикається кожен випускник школи. Знання актуальних економічних тенденцій і затребуваність тих чи інших професій, дозволяє зробити правильний вибір майбутньої спеціальності.

Фахівці з профорієнтації Дніпропетровського обласного центру зайнятості розробили для вас «Барометр професій», скориставшись яким ви зможете визначити професії, які є найбільш затребуваними на ринку праці Дніпропетровщини станом на 1 червня 2023 року.

Отже, актуальні професії на ринку праці області: водій автотранспортних засобів, продавець продовольчих товарів, бухгалтер, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсар-ремонтник, сестра медична (брат медичний), вчитель закладу загальної середньої освіти, кухар, електрогазозварник, токар.

Професії, за якими є можливість працевлаштуватись у регіоні: майстер виробничого навчання, швачка, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, комірник, мерчендайзер, робітник з комплексного обслуговування будинків, молодша медична сестра, вихователь, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, інженер.

 

Якщо вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування.

 

Telegram-канал служби зайнятості https://t.me/Pidtrumka_DCZ_DNP. Гаряча лінія» Дніпропетровського обласного центру зайнятості – (067)-744-54-80.

Актуальні пропозиції роботи у телеграм-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz, «Єдиному порталі вакансій» https://jobportal.dcz.gov.ua/ та на нашому офіційному сайті https://dnp.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy.