Цікавитеся актуальними професіями Дніпропетровської області?

Фахівці з профорієнтації Дніпропетровського обласного центру зайнятості розробили для вас «Барометр професій» - він допоможе вам зорієнтуватися у великому та складному світі професій, обрати правильний професійний шлях та стати затребуваним на ринку праці.

Отже, актуальні професії на ринку праці області: лікар, інженер, слюсар, водій, продавець, вчитель, бухгалтер, електромонтер, електрогазозварник, майстер.

Професії, за якими є можливість працевлаштуватись у регіоні: сестра медична (брат медичний), кухар, охоронник, мерчендайзер, викладач, токар, швачка, касир, менеджер, вантажник.

З детальною інформацією про характер актуальних на сьогодні професій Ви можете ознайомитися на нашому сайті у розділі «Громадянам» - «Професійна орієнтація» - «Актуальні професії».

Якщо вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Актуальні вакансії на нашому офіційному сайті https://dnp.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy та на телеграм-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz.

Жителі області також можуть відстежувати вакансії на «Єдиному порталі» https://jobportal.dcz.gov.ua/