У світі існує безліч професій. Як же зорієнтуватися серед цієї кількості? Як знайти серед тисяч ту єдину, яка стане справою всього життя?

Фахівці з профорієнтації Дніпропетровського обласного центру зайнятості розробили для вас «Барометр професій», скориставшись яким ви зможете визначити професії, які є найбільш затребуваними на ринку праці Дніпропетровщини станом на 2 березня 2023 року.

Отже, актуальні професії на ринку праці області: менеджер (управитель) із збуту, вчитель закладу загальної середньої освіти, фармацевт, інженер з проєктно-кошторисної роботи, бухгалтер, сестра медична 9брат медичний), комірник, продавець продовольчих товарів, слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів.

Професії, за якими є можливість працевлаштуватись у регіоні: асистент фармацевта, лікар-терапевт, майстер виробничого навчання, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, судовий експерт, мерчендайзер, токар, асфальтобетонник, викладач закладу П(ПТ)О, фізичний терапевт.

З детальною інформацією про характер актуальних на сьогодні професій Ви можете ознайомитися на нашому сайті у розділі «Громадянам» - «Професійна орієнтація» - «Актуальні професії».

Якщо вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Актуальні пропозиції роботи у телеграм-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz, «Єдиному порталі вакансій» https://jobportal.dcz.gov.ua/ та на нашому офіційному сайті https://dnp.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy.