Днями у приміщенні Томаківського районного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці, в якому взяли участь 12 безробітних громадян.

Провідний фахівець з профорієнтації Наталя Костюк ознайомила учасників заходу зі станом районного ринку праці, проінформувала присутніх про їх права та обов’язки, послуги, які надаються службою зайнятості, розповіла про попит та пропозиції робочої сили з урахуванням професійно-кваліфікаційного рівня громадян, які перебувають на обліку у службі зайнятості. «Статус безробітного надається особам у разі відсутності підходящої роботи з першого дня реєстрації у центрі зайнятості незалежно від зареєстрованого місця проживання чи місця перебування», - акцентувала фахівець РЦЗ.

Учасники семінару дізнались про можливість безкоштовно отримати професію, підвищити кваліфікацію або перекваліфікуватись у Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Слухачів семінару застерігали про невідворотність притягнення до відповідальності безробітних за порушення законодавства про зайнятість населення та соціальне страхування на випадок безробіття.

По закінченню зустрічі її учасники отримали відповіді на запитання та індивідуальні консультації щодо працевлаштування, направлення на громадські та інші роботи тимчасового характеру.