Днями у приміщенні Павлоградського міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних «Співбесіда з роботодавцем» за участю представників Павлоградського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області. На заході були присутні 15 осіб з числа безробітних, зареєстрованих у Павлоградському міськрайонному центрі зайнятості.

Мета семінару - сприяння у забезпеченні добору кваліфікованих кадрів на службу до поліції.

У заході взяв участь начальник сектору кадрового забезпечення Павлоградського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області Вадим Данильченко. Він розповів присутнім про наявні вакансії та специфіку роботи в органах поліції і зазначив вимоги до кандидатів, умови участі в конкурсі, перелік необхідних документів.

Також представник роботодавця ознайомив з етапами вступу на службу: заявка, тестування, медичне обстеження, перевірка рівня фізичної підготовки, психологічне тестування, співбесіда та спеціальна перевірка. Учасники заходу отримали відповіді на запитання щодо забезпечення житлом, заробітної плати та графіка роботи в національній поліції.

Наприкінці семінару усі зацікавлені особи отримали контакти сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських у м. Дніпро. Декілька осіб пройшли індивідуальні консультації з приводу вступу до лав національної поліції.