З огляду на потреби сучасного ринку праці в фахівцях військової галузі Дніпропетровська обласна служба зайнятості систематично організовує зустрічі представників державних військових формувань із шукачами роботи.

Нещодавно фахівці Відділу надання соціальних послуг у Петриківському районі Кам’янського міського центру зайнятості (Відділ) провели для шукачів роботи семінар з орієнтації на контрактну службу в Збройних силах України та Національній Гвардії України. У заході взяли участь 14 осіб.

Розпочала семінар начальник Відділу Ольга Данильченко, яка ознайомила присутніх з переліком послуг, які вони можуть отримати завітавши до служби зайнятості і розповіла про тенденції розвитку ринку праці в районі.

«Служба зайнятості працює за новими підходи в обслуговуванні своїх клієнтів. Сьогодні кожний безробітний має кар’єрного радника – фахівця служби зайнятості, який здійснює підбір роботи для клієнта з урахуванням його побажань та професійних компетенцій», – зазначила Ольга Данильченко.

Старший інструктор Центрального відділення комплектування Іміджево-видавничого центру Національної Гвардії України (НГУ) Владислав Гудаков та старший інструктор відділення рекрутингу та комплектування Петриківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (РТЦК та СП) сержант Сергій Піскун проінформували безробітних щодо переваг військової служби за контрактом. Безробітні дізналися про умови роботи військовослужбовця, його права і обов’язки.

«Підписавши контракт із НГУ, ви автоматично стаєте під соціальний захист держави, яка гарантує матеріальну допомогу, високий рівень заробітної плати, безоплатне лікування, навчання та перспективу кар’єрного зростання тощо», – зауважив Владислав Гудаков.

Отримавши повний інструктаж дій та умов з питання прийняття на військову службу, присутні мали можливість поставити свої запитання та записатися на проходження співбесіди, де матимуть можливість більш детально проконсультуватися стосовно всіх аспектів військової служби.