Днями у Павлоградському міськрайонному центрі зайнятості відбувся «Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці» за участю представників Павлоградського міськрайонного відділу з питань пробації та 22 безробітних осіб. Серед присутніх були й підоблікові відділу пробації.

Фахівці Павлоградського міськрайонного центру зайнятості поінформували безробітних про послуги та можливості служби зайнятості, напрямки роботи, ознайомили з основними положеннями законодавства про зайнятість населення та загальнообов`язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, а також про необхідність оформлення легальних трудових відносин з роботодавцями. Клієнтам були надані інформаційні поради щодо пошуку роботи та перелік актуальних вакансій.

В ході зустрічі громадяни отримали вичерпні відповіді на запитання щодо особливостей безкоштовного навчання за підтримки державної служби зайнятості, правових аспектів розірвання трудових відносин та інше. Безробітні ознайомилися з основними вимогами до написання резюме та традиційними помилками при його складанні.

Представниками відділу пробації було наголошено на тому, що офіційна робота та матеріальна стабільність зменшують ризик вчинення нових кримінальних правопорушень.

Сподіваємося, що захід дав можливість дізнатися більше щодо соціальних норм чинного законодавства про зайнятість населення та послуги державної служби зайнятості. На сьогодняшній день фахівці роблять усе можливе для сприяння у вирішенні питання щодо працевлаштування безробітних, у тому числі підоблікових відділу пробації громадян.