У базових  центрах зайнятості систематично проходять семінари з техніки пошуку роботи. Такі семінари – один з найпродуктивніших засобів з активізації зусиль безробітних для пришвидшення працевлаштування.

Сьогодні резюме – один з найефективніших інструментів пошуку роботи. Тому наданню інформації щодо складання резюме та безпосередньо самій підготовці резюме у службі зайнятості приділяється значна увага.

Щоб ознайомити безробітних з основними вимогами написання резюме, його видами та структурою фахівці Вільногірської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості провели семінар з техніки пошуку роботи «Підготовка резюме».

Учасникам зустрічі зазначили, що у конкурентній боротьбі на вакантну посаду перемагають не тільки більш кваліфіковані працівники, а й ті, які зуміли вдало представити свої переваги на етапі відбору претендентів на робоче місце.  Саме тому резюме відіграє важливу роль при працевлаштуванні.

Безробітні аналізували типові помилки при його написанні, а також склали власне резюме, де зазначали свій досвід, навички, інтереси та вміння.

Головне, учасники семінару засвоїли, що резюме – це візитна картка претендента на роботу. І за 2-3 хвилини роботодавець повинен зацікавитися саме їх кандидатурою при розгляді питання про працевлаштування. Адже вдало складене резюме – кращий спосіб самопрезентації роботодавцю і служить основою для запрошення на співбесіду.

Також шукачам роботи нагадали про можливість створення відеорезюме за допомогою фахівців служби зайнятості, що розкриває особистісні якості людини та надає можливості зі сторони побачити свої сильні та слабкі сторони.