Публікація газети «Наше місто» від 27.10.2023

Підприємець з Дніпра Костянтин Ткаченко вже не перший рік займається продажем якісної кави. Нещодавно, завдяки урядовій програмі «єРобота», він відкрив цех з обсмаження кави.

Костянтин відкрив вже декілька кавʼярень, після чого задумався про розширення власної справи. Чоловік вирішив, що він хоче бути впевненим на 100%, що його відвідувачі будуть отримувати якісну каву. Тож прийняв рішення робити її власноруч. Так і зявилась з`явилась перша роздрібна точка з продажу обсмаженої кави та власний бренд.

Згодом підприємець дізнався про можливість розширити власний бізнес. Тоді він склав бізнес-план та подав заявку. Згодом пройшов співбесіду та отримав позитивне рішення від Державного центру зайнятості.

У вересні Костянтин отримав кошти та закупив необхідне обладнання та сировину. Тепер спеціальний млин для виготовлення кави різних видів буде виробляти якісний продукт. 

Крім того, у бізнесмена працюватимуть двоє співробітників – маркетолог та бариста, який буде проходити навчання з налаштування кавомашини та помелу зерна.