На базі навчальних закладів професійно-технічної освіти функціонують Центри професійної кар’єри, які покликані допомогти студентам у побудові успішної кар’єри, а роботодавцям – у формуванні якісного кадрового резерву.

Дніпропетровська обласна служба зайнятості бере активну участь у роботі цих центрів.

Раніше ми повідомляли, що 25 лютого 2021 року на Дніпропетровщині запрацював 13-й Центр професійної кар’єри на базі Дніпровського професійного залізничного ліцею.

Відповідно до угоди про співпрацю та плану спільних заходів Центру професійної кар’єри «Магістраль» та обласної служби зайнятості, 11 березня 2021 року фахівчині з профорієнтації Дніпровської районної філії Дніпропетровського ОЦЗ Анна Стешенко та Марія Бродова провели тренінг «Резюме на ринку праці – найперше джерело самореклами».

У заході взяли участь 20 випускників 3 курсу ліцею.

Під час заходу присутніх ознайомили з тонкощами написання резюме та прийомами самопрезентації. Разом з випускниками ліцею фахівчині обговорили можливості працевлаштування після закінчення навчання.

Практична частина тренінгу передбачала проходження тестування, виконання завдань якого надало можливість учасникам тренінгу звернути увагу на свої особистісні переваги, дізнатися рівень власної самооцінки та відпрацювати комунікативні навички.

Майбутні випускники були активними: ділились думками щодо майбутнього працевлаштування та побудови власної кар’єри.

Як результат, завдяки участі у тренінгу випускники дізналися про тонкощі техніки пошуку роботи та зрозуміли, що готуватися до майбутнього працевлаштування треба заздалегідь.