Днями Покровським міським центром зайнятості був проведений семінар для безробітних «Легальна зайнятість» за участю керівника відділу «Покровського бюро правової допомоги» Тімченко Олени.

Учасникам зустрічі розповіли, що діяльність служби зайнятості, зокрема, спрямована на інформування населення про державні соціальні гарантії, переваги системи соціального страхування, легальної зайнятості, ризики нелегального працевлаштування, формування правової свідомості населення у сфері зайнятості, збереження трудового потенціалу, а також на підвищення мотивації безробітних громадян до легальної праці. Адже використання саме легальної праці - це спільний внесок у стабільне майбутнє, який - і держава, і бізнес, і громадяни роблять вже сьогодні. Це обов’язкова умова добробуту та підвищення рівня життя всієї країни та кожного українця.

Керівник відділу «Покровського бюро правової допомоги» розповіла про послуги, які надає бюро правової допомоги, це: надання правової інформації, юридичні консультації, складення заяв,скарг та інших документів правового характеру. Ознайомила присутніх з правовою відповідальністю та наслідками використання нелегальних робочих місць. Учасникам зустрічі наголосили на тому, що людина, маючи право на працю, можливість заробляти собі на життя працею, самостійно має вирішувати, що для неї важливіше – жити сьогоденням чи мати впевненість у завтрашньому дні, отримуючи надійні соціальні гарантії.

Семінар «Легальна зайнятість» спрямований на досягнення основної мети - донести до всіх учасників трудових відносин переваги та необхідність прозорої роботи та залучити їх до взаємовигідної співпраці.