Публікація телеканалу Відкритий від 19.07.2023

За рік у Дніпропетровській області на 301 підприємця стало більше. 70 мільйонів гривень від держави отримали мешканці на створення або розвиток власної справи. Про результати роботи програми «єРобота» та нові можливості для підприємців – у програмі «Шах і мат» на телеканалі «Відкритий» розповіла начальниця фінансово-аналітичного управління обласного центру зайнятості Олена Голенко.

За її словами, кожен третій отримувач мікрогранту на момент подачі заявки не був фізичною особою-підприємцем або юридичною особою та розпочав бізнес з нуля завдяки отриманим грантовим коштам. Напрямки підприємництва, в яких заявники планують реалізувати себе, різноманітні.

«Найбільш поширені – відкриття закладів швидкого харчування та кав’ярень, медичних центрів, ремонт та обслуговування транспортних засобів, металообробка. Також гранти надавались для відкриття оптики, освітніх центрів, розширення спектра стоматологічних послуг. Внесла свої корективи і війна. Серед напрямів діяльності з’явились пошиття одягу та виробництво аксесуарів для військових», – зазначила Олена Голенко.

Своїм досвідом участі у грантовій програмі від «єРобота» поділилася підприємниця у сфері фешн-індустрії Інга Манько. Дніпрянка отримала від держави 250 000 грн та відкрила власну справу, про яку мріяла з дитинства. На отримані кошти підприємниця закупила нове обладнання та розширила швацьке виробництво.

«Не можу не похвалитися, з нами почав співпрацювати відомий український модельєр та дизайнер Андре Тан. Тепер будемо відшивати одяг паралельно для власного бренду та для відомих українських брендів», – розповіла бізнесвумен.