оп

У Вільногірському міському центрі зайнятості відбувся семінар «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості – Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти ДСЗ» (ЦПТО). На захід були запрошені безробітні, які потребують підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації.

В рамках зустрічі безробітні ознайомились з новою системою навчання – дуальна освіта. Фахівці центру зайнятості розповіли присутнім, що дуальна форма здобуття освіти – це спосіб здобуття освіти, що передбачає поєднання навчання осіб у закладах освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації, як правило, на основі договору. Безробітні також дізналися про причини розвитку дуальної системи в Україні, побачили структурну схему організації навчання за дуальною формою, ознайомились з нормативно-правовим забезпеченням та перевагами існуючої системи.

Під час семінару присутнім було презентовано досвід організації професійного навчання на базі Дніпропетровського ЦПТО ДСЗ з використанням елементів дуальної системи. Також безробітні ознайомились із переліком професій, за якими здійснюється навчання в Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та орієнтовним графіком формування навчальних груп на 2018 рік.

Учасники зустрічі охоче задавали питання та цікавилися можливостями навчання. По закінченню семінару всіх охочих запросили на індивідуальні консультації фахівців служби зайнятості.