Резюме – один із найефективніших інструментів пошуку роботи та надійний помічник у працевлаштуванні. Від того, як буде складений цей документ, залежить кар’єра, а можливо, і все подальше професійне життя. Як відомо, що без грамотно складеного резюме пошук роботи буде малорезультативним.

Як правильно скласти резюме та ефективно його використовувати під час пошуку роботи? – відповідь на це запитання шукачі роботи отримали під час участі у online-тренінгу «Підготовка резюме та як знайти першу роботу», який провела для них фахівчиня Покровської міської філії Дніпропетровського ОЦЗ Тетяна Яковлєва.

У заході взяли участь 7 осіб, у тому числі 1 особа віком до 25 років, що має повну вищу освіту та шукає першу роботу.

Під час тренінгу учасники ознайомились з видами резюме, основними блоками, вимогами щодо його складання та оформлення; визначили мету документу; виконували практичну вправу «Похвали себе», складали макет власного резюме та презентували себе.

Також Тетяна Анатоліївна надала рекомендації щодо особливостей складання резюме номер один, щоб знайти першу роботу.

Учасники усвідомили, що резюме на ринку праці сьогодні – це найперше джерело самореклами і, що основна мета його – зацікавити роботодавця для отримання запрошення на співбесіду.

Найцікавіша частина тренінгу – пошукачі пройшли тибетський тест на 3 запитання, який визначив їх життєві пріоритети, та прослухали притчу «Прийняти себе», яка вчить не хвилюватися про те, щоб бути кращими за своїх сучасників чи попередників, а просто завжди намагатися бути кращими за себе.