Одним із основних пріоритетів діяльності служби зайнятості є налагодження ефективної співпраці з роботодавцями, як з соціальними партнерами, так і з клієнтами служби зайнятості.

Тому з метою швидкого та якісного задоволення потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах у приміщенні Першотравенського міського центру зайнятості відбувся семінар-навчання на тему: «Електронна форма звітності 3-ПН», на який були запрошені представники ринкоутворюючих підприємства міста та соціальні партнери.

Семінар провела заступник начальника відділу надання соціальних послуг Олена Кобозєва, яка проінформувала присутніх про стан ринку праці міста, пріоритети в діяльності служби зайнятості.

У ході проведення заходу учасники були ознайомлені з новими онлайн-формами роботи служби зайнятості та мали змогу наглядно побачити процедуру реєстрації роботодавця в електронному кабінеті на оновленому сайті державної служби зайнятості.

Крім цього, роботодавцям були продемонстровані резюме та відеорезюме шукачів роботи, а також професійно-кваліфікаційний склад безробітних, що полегшує підбір відповідних працівників. Учасники заходу переконались про переваги доступу до інформації, отримали відповіді на питання, що виникли.

По завершенні семінару кожному працедавцю була надана роздрукована інструкція по створенню електронної звітності за формою 3-ПН.