7 лютого 2018 року в приміщенні Дніпропетровського обласного центру зайнятості відбулось перше із запланованих шести навчальних занять фахівців з профорієнтації Дніпровського міського центру зайнятості, Дніпровського та Покровського районних центрів зайнятості.

Для навчання вибрано нову для служби зайнятості форму – «сесія супервізій». Вибір такої форми роботи не випадковий, адже у перекладі з англійської супервізія «supervssion» означає «надзвичайне бачення».

Під час занять кожен учасник може поділитись тими проблемами, які виникають у комунікації з клієнтами. А розгляд разом з групою цієї ситуації та можливих інших шляхів її вирішення, допоможе спеціалісту поглянути на певну проблему «очима іншого», краще розуміти себе та відчувати шукача роботи.

Не дивлячись на те, що перше заняття було насичене теоретичним матеріалом, фахівці розібрали в групі три проблемні ситуації.

Заняття пройшло в дружній та невимушеній атмосфері, тому всі учасники в очікуванні наступного заняття, яке попередньо заплановано до проведення 14 березня поточного року.