3 лютого 2021 року фахівці Нікопольського міськрайонного центру зайнятості разом з представником управління соціального захисту населення Нікопольської райдержадміністрації провели семінар «Громадські та тимчасові роботи – перспективний напрямок взаємовигідної співпраці служби зайнятості та роботодавців» для роботодавців та фізичних осіб-підприємців.

Директор центру зайнятості Олена Ковашова розповіла про послуги для роботодавців та ознайомила присутніх з сучасними підходами до організації оплачуваних громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Заступник начальника управління соціального захисту населення Нікопольської РДА Ольга Білова акцентувала увагу присутніх на вирішенні питань зайнятості у регіоні шляхом залучення безробітних осіб до участі у таких роботах.

В ході дискусії були надані відповіді та роз’яснення щодо порядку організації та фінансування громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Результатом проведеного заходу стала попередня домовленість з представниками Нікопольського територіального центру соціального обслуговування та КП «Ритуальна служба» щодо залучення безробітних осіб до громадських та тимчасових робіт.