З нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, 30 липня 2019 року, у Покровській міській філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філія) відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

Учасниками заходу стали: керівник агентства з працевлаштування «Персонал-Сервіз-Віза» Альбіна Михальчук, фахівець відділу сімейної політики управління соціального захисту населення міськради Ольга Стернард та безробітні особи.

Фахівець з профорієнтації Філії Ірина Єчина розповіла про послуги служби зайнятості, ознайомила з поняттям «торгівля людьми», наголосила на формах та методах вербування, експлуатації людини, небезпечних стереотипах та реаліях, з якими стикаються трудові мігранти за кордоном, зауважила на ризиках нелегальної  тіньової зайнятості, видах шахрайства при працевлаштуванні.  

У свою чергу, представники соціальних партнерів надали контактні дані Міжнародних організацій щодо протидії торгівлі людьми, а також телефони гарячої лінії, за якими можна звертатися за допомогою.

По закінченні заходу учасники переглянули відеоролики: «Життя на продаж», «Людина не товар», отримали інформаційні буклети щодо протидії трудовому рабству та торгівлі людьми.   

«Основна мета подібних семінарів служби зайнятості – підвищення  обізнаності громадян, сприяння усвідомленню гостроти проблеми, попередження та запобігання тяжким наслідкам трудового рабства та експлуатації людини», - підсумувала І.Б. Єчина.