В рамках дії пілотного проєкту «Консультант роботодавця» у Відділі надання соціальних послуг у Петропавлівському районі Павлоградського міськрайонного центру зайнятості (Відділ) провели семінар з представниками 10 роботодавців Петропавлівського району.

Начальник Відділу Світлана Бугасова розповіла про впровадження Інституту «Консультанта роботодавця», електронні сервіси, які допоможуть роботодавцям отримати послуги дистанційно, ознайомила присутніх з ринком праці, соціальними послугами, які надає служба зайнятості.

«Визнаний шлях постійного вдосконалення роботи служби зайнятості – постійний розвиток і зміцнення співпраці з роботодавцями. Щоденна робота на результат є нормою для фахівців Відділу. Саме ця робота дасть збільшення кількості вакансій та розширить можливість до працевлаштування», - зауважила вона.

Роботодавців зацікавили нові сервіси служби. В рамках зустрічі вони мали можливість створити електронний кабінет, переглянути базу резюме, відеовакансії, подати звіт за формою 3-ПН та отримати кваліфіковані відповіді на всі питання.

За підсумками семінару, для якісного підбору персоналу для підприємств, досягнута домовленість про підписання Угод про співпрацю.