У перший день весни фахівець з профорієнтації Покровської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Тетяна Яковлєва провела вебінар для жінок «Самоаналіз за минаючий рік або Інтерв’ю з собою».

У заході взяли участь 9 безробітних жінок різного віку.

Основна мета заходу – навчити жінок проводити самоаналіз та аналізувати своє життя, що дозволяє оцінювати себе у різних сферах, вносити необхідні корективи та обирати правильні напрямки для саморозвитку.

Після креативного знайомства, жінки із зацікавленням та ентузіазмом виконали вправу «Квітка задоволень»: малювали кольоровими олівцями улюблену квітку, на пелюстках якої записували свої бажання.

Під час самоаналізу учасниці надали відповіді на 20 запитань – це допомогло їм пізнати себе та досягти стану гармонії.

Не менш цікавою виявилася вправа «Колесо балансу», виконання якої допомогло кожній учасниці усвідомити, у яких сферах життя необхідно «навести лад». Потім разом з фахівцем представниці прекрасної статі складали план дій щодо вирішення нагальних життєвих питань.

І «на десерт» була цікавинка – тест «Гра з підсвідомістю», яка стала віддзеркаленням психоемоційного стану кожної учасниці у момент його виконання.

«Самоаналіз – важлива та необхідна робота над собою, яка допомагає сформувати адекватну самооцінку. Відомий психолог Альфреда Адлер говорив: «Здатність пізнавати себе зростає разом з нашою здатністю розуміти причини наших дій і динаміку нашої душі», – зауважила Тетяна Яковлєва.