Фахівці Васильківської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філія) спільно з комісаром Васильківського районного військового комісаріату Олександром Калініченко провели семінар з орієнтації безробітних на проходження військової служби за контрактом.

На початку заходу директорка Філії Ірина Куценко звернула увагу шукачів роботи на особливості працевлаштування у сучасних ринкових умовах та зауважила, що служба у Збройних Силах України – одна з можливих форм зайнятості.

Олександр Калініченко ознайомив безробітних з вакантними військовим посадами, вимогами до кандидатів та порядком оформлення документів на проходження військової служби.

Військовослужбовець акцентував увагу на перевагах проходження служби за контрактом: гідний рівень грошового забезпечення, можливість кар’єрного зростання, безкоштовне медичне обслуговування, можливість здобути другу вищу освіту, соціальні гарантії та пільги передбачені законодавством.

За результати заходу декілька безробітних осіб зацікавилися даною пропозицією працевлаштування і отримали запрошення на проходження співбесіди з представниками Васильківського районного військового комісаріату.