оп

Фахівці Дніпровського міського центру зайнятості взяли участь у семінарі-навчанні для фахівців з кадрів структурних підрозділів регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» з питань добору персоналу та співпраці зі службою зайнятості.

У заході взяли участь заступник начальника служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Придніпровська залізниця» Юрій Кнець, начальник відділу кадрів підприємства Станіслав Деянков та 50 працівників кадрової служби структурних підрозділів РФ «Придніпровська залізниця».

Під час семінару фахівці Дніпровського МЦЗ ознайомили присутніх з основними положеннями Закону України «Про зайнятість населення» та комплексом послуг, які надає державна служба зайнятості роботодавцям, а саме: вивчення потреб роботодавця та надання допомоги щодо укомплектування підприємств персоналом; допомога в оперативному підборі необхідних кадрів шляхом представлення вакансій для потенційних працівників на ярмарках вакансій в центрах зайнятості; організація проведення Skype-співбесіди із шукачами роботи; організація навчання, перенавчання на замовлення роботодавців в навчальних закладах і безпосередньо на виробництві.

Окремо під час семінару було розглянуто питання порядку надання звіту №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу» та проведено консультування працівників, які задавали додаткові питання щодо отриманої інформації.

Фахівців з кадрової служби запросили користуватися сучасними сервісами державної служби зайнятості – послугою «електронний кабінет роботодавця» на сайті служби зайнятості та проконсультували щодо нюансів цієї двосторонньої взаємодії.

«Можливість вирішувати будь-які робочі питання за допомогою зручних електронних сервісів, зокрема користуватися «електронним кабінетом роботодавця», суттєво економить наш і ваш час», – зауважила під час зустрічі начальник відділу взаємодії з роботодавцями Дніпровського міського центру зайнятості Світлана Власенко.

Участь у подібних заходах є важливим і пріоритетним напрямком роботи Дніпровського міського центру зайнятості, що направлена на встановлення та зміцнення партнерських відносин з роботодавцями – головними клієнтами служби зайнятості.