У приміщенні Томаківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації», в рамках співпраці з Відділом надання соціальних послуг у Томаківському районі Нікопольського міськрайонного центру зайнятості, пройшов інформаційний семінар із загальних питань зайнятості для осіб, засуджених до покарань не пов’язаних із позбавленням волі.

Десять громадян зазначеної категорії ознайомилися зі станом ринку праці району, актуальними вакансіями, професіями, які користуються попитом на ринку праці.

Провідний фахівець з профорієнтації служби зайнятості Наталя Костюк ознайомила присутніх з послугами, що надає служба зайнятості, новітніми електронними сервісами служби зайнятості, розповіла про переваги легального працевлаштування, запобігання дискримінації та гендерній нерівності при працевлаштуванні на роботу.

«Сьогодні служба зайнятості розширює доступ суб’єктам пробації до інформації про права та обов’язки у сфері реалізації права на працю, надає консультативну допомогу в питаннях збору необхідної документації для постановки на облік чи отримання статусу безробітного», - зауважила фахівець.

Вона відповіла на запитання та допомогла зрозуміти, що робота є для тих, хто дійсно хоче її знайти та працювати. Присутніх же цікавили питання щодо оформлення трудових відносин, заробітної плати, реєстрації в службі зайнятості.