Днями в Інформаційно-консультаційному центрі Криворізького міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар для 14 безробітних осіб з інвалідністю за участі заступника начальника відділу просвітництва Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (Центр) Наталії Кожем’яки.

На початку заходу фахівець з профорієнтації центру зайнятості Єлізавета Скрипниченко ознайомила присутніх із ситуацією на місцевому ринку праці та надала інформацію про підприємства, які мають вакантні робочі місця для людей з інвалідністю.

У свою чергу Н.Кожем’яка ознайомила слухачів з видами послуг, що надаються Центром та зорієнтувала, яким чином можна отримати правову допомогу даній категорії громадян. Зокрема фахівчиня детально зупинилась на інформації про пільги для осіб з інвалідністю відповідно до чинного законодавства України, розповіла про особливості умов праці для даної категорії осіб та повідомила, куди необхідно звертатися, якщо порушуються права.

Кожен учасник отримав буклети з корисною інформацією та контактними телефонами гарячих урядових ліній.

Наприкінці заходу всі учасники мали змогу індивідуально поспілкуватися з представником центру безоплатної правової допомоги та отримати правову консультацію.