Фахівці Відділу надання соціальних послуг у Петриківському районі Кам’янського міського центру зайнятості (Відділ) разом з представниками Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області провели семінар для роботодавців району. Загалом у заході взяли участь 37 роботодавців: керівники та представники підприємств, фізичні особи-підприємці.

Під час заходу сторони обговорили програму співпраці на майбутнє, розглянули положення законодавства про працю та зайнятість населення і детально проаналізували процес легалізації трудових відносин на Петриківщині.

Начальник Відділу Ольга Данильченко ознайомила присутніх з новаціями в обслуговуванні роботодавців – проєктом Інститут «Консультанта роботодавця» та окреслила подальші дії у напрямку побудови взаємовідносин центру зайнятості з роботодавцями на основі новітніх тенденцій. Вона запросила роботодавців до результативної співпраці.

«Фахівці Відділу активно відпрацьовують нові та сучасні підходи в роботі з клієнтами, забезпечують оперативний та якісний підбір персоналу для кожного роботодавця з урахуванням його індивідуальних потреб та особливостей галузі, у якій підприємство здійснює свою діяльність», – зауважила О.Данильченко.

Заступник начальника Кам’янського сектору ГУ Держпраці у Дніпропетровській області Яна Драга та головний державний інспектор Наталія Рашевська ознайомили роботодавців із вимогами законодавства в частині належного оформлення трудових відносин, дотримання строків виплати заробітної плати та мінімальних державних гарантій в оплаті праці, а також надали актуальну інформацію про види відповідальності за порушення таких вимог.

Захід пройшов у конструктивному діалозі між усіма його учасниками. Роботодавці активно ставили запитання, на які отримали вичерпні відповіді з посиланням на законодавство про працю та зайнятість населення.