Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Жовтоводської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Лебедіна Вікторія взяла участь у семінарі: «Приватним підприємцям – про тонкощі законодавства для успішного ведення бізнесу», який в рамках заходів з легалізації трудових відносин відбувся у виконавчому комітеті Жовтоводської міської ради.

Також до заходу долучились підприємці міста, представники органів влади та зацікавлених служб та установ.

Про новації у законодавстві з підприємництва поділились фахівці Приватного Підприємства «Аудиторська Фірма «Бухгалтер», всеукраїнської газети «Приватний підприємець», консультант Програми розвитку ООН в Україні, професійний консультант з питань ведення господарської діяльності приватних підприємців.

Вони зауважили, що у нинішніх кризових умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати.

Присутні експерти наголошували, що чинне законодавство передбачає кримінальну, адміністративну та фінансову відповідальність за порушення законодавства про працю в разі  використання незадекларованої праці.

Окрема увага була приділена питанню легалізації трудових відносин з найманими працівниками зокрема, розглядався порядок проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи представників служби зайнятості з органами Державної служби України з питань праці.  

Обговорювались питання, які виникають в ході перевірок, озвучені найбільш поширені види порушень та заходи для їх усунення.