Нещодавно фахівці Нікопольського міськрайонного центру зайнятості провели інформаційний семінар для безробітних громадян на тему: «Легальна зайнятість – гарантія добробуту» за участю представників Нікопольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.

Фахівець відділу активної підтримки безробітних МРЦЗ Олександр Манжаков ознайомив з інформаційними матеріалами та послугами, презентував онлайн-сервіси служби зайнятості, що значно спрощують можливість ними скористатися, у т.ч. віддалено. Він розповів присутнім про негативні наслідки нелегального працевлаштування та отримання зарплати «у конверті».

У свою чергу, представники Нікопольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України наголосили на тому, що такі необдумані дії призводять до соціальної незахищеності громадян при досягненні пенсійного віку, адже пенсія «в конверті» не виплачується. Також вони поінформували про основні умови та порядок призначення різних видів пенсії, можливість добровільної участь в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування; ознайомили зі змінами в пенсійному законодавстві з 1 січня 2018 року та запропонували зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Зустріч пройшла в активному діалозі, всі учасники отримали кваліфіковані відповіді та інформаційні матеріали з пенсійної тематики.