26 березня 2019 року в приміщенні Покровської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філія) проведено семінар для роботодавців на тему: «Легальна зайнятість населення і трудове законодавство». На семінарі були присутні представники підприємств міста Покров. В рамках співпраці на захід запрошені представники Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Покровської міської ради та інших соціальних служб міста.

Відкрила семінар заступник директора Філії Оксана Лобанова, яка ознайомила учасників семінару з новаціями служби зайнятості: впровадженням інституту кар’єрного радника безробітного, консультанта роботодавця. Також вона наголосила на зміні підходів щодо підбору необхідних кандидатур на вакантні посади та оперативне працевлаштування безробітних осіб.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Філії Олена Шаталова зазначила: «Роботодавці завжди є клієнтами і соціальними партнерами служби зайнятості у питаннях покращення соціально - економічної ситуації в місті. Наразі переваги нових перспективних напрямків співпраці зі службою зайнятості можливо оцінити на практиці».

Начальник відділу активної підтримки Філії Маргарита Глазкова довела роботодавцям порядок організації професійного навчання, у тому числі з елементами дуального навчання, та звернула на  його переваги, як для роботодавця, так і для безробітного.