У Нікопольському міськрайонному центрі зайнятості відбувся черговий семінар для осіб старше 50 років за участю представників Нікопольського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області.

На початку заходу провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Нікопольського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Сорокіна ознайомила безробітних зі станом ринку праці регіону та послугами служби зайнятості. «Служба зайнятості дає можливість отримати ваучери для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці та додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню особам, яким залишилося 10 і менше років до настання права на пенсію за віком», - зауважила фахівець центру зайнятості.

Начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів №8 Нікопольського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ Дніпропетровської області Наталя Карпович і заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій №14 Ганна Черевань поінформували учасників про переваги легального працевлаштування, негативні наслідки тіньової зайнятості.

Також вони ознайомили присутніх з умовами призначення пенсій за віком, із визначенням поняття «страховий стаж» та його впливом на розмір пенсії, призначенням тимчасової допомоги в органах соціального захисту для осіб, які досягли пенсійного віку.

Крім цього, громадянам розповіли про електронні сервіси – Веб-порталу Пенсійного фонду та послуги СМС-інформування, які дають можливість оперативно відстежити особисті дані та здійснювати контроль за роботодавцем.