8 січня 2019 року  фахівці Нікопольського міськрайонного центру зайнятості провели інформаційний семінар для безробітних громадян «Легальна зайнятість». В обговоренні взяли участь представники Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області.

На початку заходу фахівець відділу активної підтримки безробітних поінформувала присутніх про мету заходу, ознайомила з оновленими послугами та онлайн-сервісами служби зайнятості.

Начальник відділу забезпечення наповнення бюджету №5 фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Ольга Литовченко розглянула важливі питання щодо легалізації заробітної плати та трудових відносин, смс - інформування щодо зарахованого страхового стажу, порядок зарахування страхового стажу, веб-порталу електронних послуг та доплати до мінімального страхового внеску. Вона наголосила: «На даний час виплата заробітної плати в «конверті» та нелегальна робота стали, на жаль, нормою життя. Громадяни, які працюють без укладання трудового договору, позбавляють себе лікарняного, допомоги у разі отримання травми на виробництві, трудового стажу, пенсії, втрачають оплачувану відпустку».

Крім цього, безробітних осіб поінформували про можливість  отримання детальних консультації і роздали інформаційні буклети.