У приміщенні Дніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості пройшов тренінг «Вирішення питань професійної самореалізації в умовах соціальних криз» за участю доцента кафедри міжнародних економічних відносин, регіональних студій та туризму Університету митної справи та фінансів Наталії Кодацької. У заході взяли участь жителі об’єднаних територіальних громад, які зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні.

Мета заходу - формування ефективної стратегії поведінки в умовах соціальної напруги, підвищення мотивації безробітних громадян до легальної праці, активізація зусиль до влаштування свого життя, особистої та професійної самореалізації.

Під час зустрічі слухачі розібрали поняття «професійна самореалізація», її структуру та основні етапи; визначили власні професійні інтереси та нахили.

Як зізнаються учасники заходу, вони почерпнули чимало нового та корисного. Зокрема, спробували знаходити внутрішні стимули для успішної адаптації до суспільного життя та професійної самореалізації.