Днями у Відділі надання соціальних послуг в Центральному районі Дніпровського МЦЗ для безробітної молоді провели семінар на тему: «Особливості зайнятості молоді». З метою інформування молодих фахівців стосовно їх прав та обов’язків перед роботодавцем у заході взяв участь соціальний партнер – Головне територіальне Управління юстиції у Дніпропетровській області (Управління).

Провідний фахівець з профорієнтації Ганна Карвасарна ознайомила учасників заходу зі станом ринком праці у місті Дніпро, методами пошуку роботи і помилками, які виникають на цьому шляху. Присутніх поінформували щодо участі у громадських та тимчасових роботах, напрямків професійного навчання за актуальними професіями за направленням служби зайнятості, онлайн навчання англійській мові в рамках соціального проекту «Лінгва.Скілз», запровадження он-лайн послуги – електронного кабінету шукача роботи, можливості проходження професійного тестування з метою визначення професійних схильностей як у фахівців службі зайнятості, так і за допомогою он-лайн платформи «Моя професія. Консультаційна мережа».

Представник Управління юстиції Євгенія Рядська презентувала соціальний проект Міністерства юстиції України «Знаю! Дію! Захищаю!». Вона  розповіла про юридичні аспекти, конституційні та законодавчі тонкощі організації та документального оформлення стажування у роботодавця, випробувального терміну й укладання трудових договорів.

Учасники обмінювалися досвідом, розповідали власні приклади трудового минулого.

Після заходу присутні отримали буклети з корисною інформацією.