Нещодавно у відділі надання соціальних послуг у Юр’ївському районі Павлоградського міськрайонного центру зайнятості спільно з Юр’ївським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» провели інформаційний семінар для осіб, які засудженні до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі і перебувають на обліку в службі пробації. У заході взяли участь 12 осіб зазначеної категорії.

«Успіх повернення засудженого до соціального життя, великою мірою, залежить від його власного бажання. Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед засуджених сприяє їх соціальній адаптації. Служба зайнятості завжди готова надати необхідну допомогу у працевлаштуванні та адаптації таких громадян, їх професійній підготовці та перепідготовці», - наголосила начальник відділу надання соціальних послуг Юр’ївського району Павлоградського МРЦЗ Наталія Гончар.

Учасників зустрічі інформували про актуальні вакансії на підприємствах регіону, ознайомили з можливостями професійного навчання та підвищення кваліфікації за робітничими професіями за сприяння служби зайнятості. Водночас присутнім розповіли про особливості пошуку роботи, складання резюме або відеорезюме та ефективного спілкування під час співбесіди з роботодавцем.

Начальник Юр’ївського районного сектору філії Державної установи «Ценр пробації» Лариса Базарна розповіла про позитивні тенденції співпраці зі службою зайнятості та суб’єктів пробації. «Після відвідування семінару в службі зайнятості, одна особа, яка перебуває на обліку в службі пробації, виявила бажання працевлаштуватись за раніше надбаним досвідом роботи по виготовленню меблів», - наголосила вона.

Учасники заходу отримали вичерпні відповіді на запитання щодо умов перебування на обліку в центрі зайнятості, правових аспектів працевлаштування та трудових відносин з роботодавцем.

Проведений захід допоміг зрозуміти, що робота існує для тих хто дійсно хоче її знайти та працювати, а минуле не повинно перешкоджати успішному професійному майбутньому.