В приміщенні Вільногірської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості відбувся семінар за участю головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю у Дніпродзержинському регіоні Головного Управління Держпраці у Дніпропетровській області Лапенко Оксани.

На семінарі були присутні інспектор з праці міськвиконкому Коротич Т.Т., представник Департаменту соціально-гуманітарної політики Христенко О.М., міського Фінуправління Коростильова Т.О., Литовська І.І., кадровики бюджетних закладів: КЗ «Міська бібліотека» Дмитрук Н.А., КЗ «Спортивний комплекс «Авангард» - Верховодова О.В., Вільногірської ЗОШ №2 - Федорічко І.В., КДНЗ №6 «Сонечко» - Трофименко І.М., КДНЗ №4 «Ромашка» - Посунько А.Л., КП « Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» - Кривонос І.П., КЗ «Вільногірська центральна міська лікарня» ДОР – Пайшева А.А. 

Відкриваючи зустріч, директор Вільногірської міської філії Дніпропетровського ОЦЗ Котляр Тетяна привітала присутніх та зауважила на важливості даних заходів.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Бондаренко Наталя розповіла про послуги, які надаються службою зайнятості та наголосила про необхідність своєчасного надання звітності «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)».

У свою чергу, Лапенко Оксана розповіла як здійснюються інспекційні відвідування, що мають місце невиїзні інспектування, повсякчасно проводиться роз’яснювальна робота. Інспектор висвітлила основні вимоги чинного законодавства щодо реєстрації трудових відносин, обов’язки роботодавця при прийнятті на роботу працівника, гарантовану оплату праці та відповідальність за недотримання законодавства про працю.

Також обговорювались питання ведення первинних документів, колективних договорів, положень про оплату праці, графіків та заяв на відпустки, штатного розпису в бюджетних установах міста.

Для обговорення намічених питань наступну зустріч планується провести у липні 2018 року.