Служба зайнятості, як сервісна інформаційна служба, зацікавлена в тому, щоб клієнти були обізнані з основних правових питань. Вона є активним учасником у донесенні такої інформації до широкого кола громадян, серед яких і учасники АТО.

Нещодавно у приміщенні Філії,  у рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», відбувся інформаційний семінар для учасників АТО за участю представників Бюро правової допомоги (Бюро) та об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Тетяна Федан, начальник Бюро, зробила бліц-повідомлення щодо правових аспектів, які необхідно знати учасникам АТО/ООС, і запропонувала їм самим обрати тему обговорення, яку вони вважають найбільш необхідною. Вона наголосила увагу на категоріях осіб, які вважаються учасниками бойових дій та озвучила перелік документів, необхідних для підтвердження даного статусу.

Учасники семінару найбільше цікавилися інформацією щодо пільг учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них, передбачених законодавством.

Надалі відбулося жваве обговорення правових моментів користування пільгами. Особливий акцент був зроблений на особливостях трудових прав учасників АТО/ООС: збереження робочого місця й зарплати під час проходження військової служби, 100-відсоткова оплата лікарняних, право на додаткову відпустку, виняткове право на залишення на роботі у разі скорочення чисельності працівників на підприємстві.  

Важливим моментом семінару став виступ військового комісара Володимира Гречухи, який підсумував обговорені питання. «Дійсно, існує коло пільг для учасників АТО/ООС. Ветеранам важливо зрозуміти, що вони не залишені наодинці зі своїми бідами і можуть завжди розраховувати на правову допомогу та підтримку», - наголосив він.

Усі учасники семінару подякували працівникам Філії за організований захід, де вони отримали важливу інформацію щодо передбачених законодавством пільг.