Вибір професії – найважливіший крок в житті людини. Це питання, до якого потрібно підійти максимально відповідально, адже важливо знайти не тільки цікаву і добре оплачувану професію, а й затребувану на ринку праці.

Фахівці з профорієнтації Дніпропетровського обласного центру зайнятості розробили для вас «Барометр професій», скориставшись яким ви зможете визначити професії, які є найбільш затребуваними на ринку праці Дніпропетровщини станом на 3 квітня 2023 року.

Отже, актуальні професії на ринку праці області: водій автотранспортних засобів, бухгалтер, кухар, продавець продовольчих товарів, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсар-ремонтник, сестра медична (брат медичний), , електрозварник, вчитель закладу загальної середньої освіти.

Професії, за якими є можливість працевлаштуватись у регіоні: пекар, швачка, фармацевт, вихователь, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків, спеціаліст державної служби (місцевого самоврядування), інженер з охорони праці, практичний психолог, соціальний робітник, адміністратор.

З детальною інформацією про характер актуальних на сьогодні професій Ви можете ознайомитися на нашому сайті у розділі «Громадянам» - «Професійна орієнтація» - «Актуальні професії».

Якщо вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Актуальні пропозиції роботи у телеграм-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz, «Єдиному порталі вакансій» https://jobportal.dcz.gov.ua/ та на нашому офіційному сайті https://dnp.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy.