Вибір професії – найважливіший крок в житті людини. Це питання, до якого потрібно підійти максимально відповідально. Адже важливо знайти не тільки цікаву і добре оплачувану професію, а й затребувану на ринку праці.

Профорієнтатори Дніпропетровського обласного центру зайнятості розробили «Барометр професій», скориставшись яким ви зможете визначити професії, які є найбільш затребуваними на ринку праці Дніпропетровщини станом на 1 липня 2023 року.

Отже, актуальні професії на ринку праці області: водій автотранспортних засобів, продавець продовольчих товарів, бухгалтер, електромонтер, слюсар-ремонтник, охоронник, сестра медична (брат медичний), вчитель, кухар, електрогазозварник.

Професії, за якими є можливість працевлаштуватись у регіоні: тракторист-машиніст, швачка, комірник, молодша медична сестра, маляр, інженер, пекар, водій навантажувача, вихователь, касир торгівельного залу.

З детальною інформацією про характер актуальних на сьогодні професій Ви можете ознайомитися на нашому сайті у розділі «Громадянам» - «Професійна орієнтація» - «Актуальні професії».

Якщо вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Актуальні пропозиції роботи у телеграм-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz, на «Єдиному порталі вакансій» https://jobportal.dcz.gov.ua/ та офіційному сайті https://dnp.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy.