Згідно з даними дослідження, проведеного на замовлення Міжнародної організації міграції, з 1991 року понад 230 тисяч українців постраждали від злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми. Це робить Україну однією з основних країн походження, транзиту та призначення  живого «товару».

З метою підвищення поінформованості громадськості про цю проблему Відділом сім’ї та молоді Нікопольської міської ради спільно із соціальними партнерами, зокрема, міськрайоннии центром зайнятості, проведено низку заходів щодо запобігання торгівлі людьми для студентів навчальних закладів Нікополя.

Серію заходів розпочав інформаційний семінар у Нікопольському медичному коледжі, де взяли участь близько 100 осіб.

Розпочався семінар із виступу студентів, які провели власне дослідження і підготували спільну доповідь за темою заходу.

Начальник відділу сім’ї та молоді Нікопольської міської ради Тетяна Кулєшова ознайомила учасників зі статистичними даними, продемонструвала відеофільм із свідченнями постраждалих та навела основні поради, як не потрапити у тенета злочинців.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Нікопольського МРЦЗ Олександр Філенко інформував про альтернативи нелегальній роботі за кордоном, послуги та сучасні сервіси служби зайнятості, перспективу працевлаштування медичних працівників.

На завершення заходу учасники дізналися контакти установ і організацій, які можуть надати додаткову інформацію та кваліфіковану допомогу у разі необхідності.