3 вересня 2019 року фахівці Покровської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філія) провели семінар для осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, що перебувають на обліку в Покровському міському секторі філії «Центру пробації» у Дніпропетровській області. У заході взяли участь 7 осіб.

Захід провели з метою ознайомити суб’єктів пробації зі спектром послуг, які надає служба зайнятості, зокрема можливістю користуватися послугами через електронні сервіси служби зайнятості – «Електронний кабінет безробітного».

Провідний фахівець з профорієнтації Філії Ірина Єчина презентувала послуги державної служби зайнятості та новації в обслуговуванні клієнтів, спрямовані на запобігання безробіттю.

Особливу увагу фахівець з профорієнтації приділила презентації послуг з професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Жваву зацікавленість у учасників семінару викликала інформація про можливість отримувати послуги дистанційно – через електронні сервіси служби зайнятості. «Електронний кабінет безробітного» надає можливість зареєстрованому безробітному самостійно створити резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливість професійного навчання, скористатися сервісами профорієнтаційної платформи тощо.

Також учасники  семінару обговорили свої вимоги до потенційної роботи та дізналися чи відповідають їх очікування реаліям сьогодення.

Як результат, учасники семінару  отримали вичерпні відповіді на свої запитання та корисні поради від фахівців служби зайнятості щодо успішного працевлаштування та побудови професійної кар’єри.