На сьогоднішній існує реальна можливість здобути професію, яка має попит на ринку праці, підвищити свою кваліфікацію або перекваліфікуватися за допомогою служби зайнятості.

З цією метою у приміщенні Покровської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філія) провели семінар «Оволодій новою професією», де взяли участь 7 безробітних громадян.

Учасники семінару отримали корисну інформацію від фахівців Філії про актуальні на ринку праці професії, за якими здійснюється професійне навчання у навчальних закладах, умови проходження професійного навчання та оволодіння новою професією за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

У ході зустрічі особливу увагу фахівці Філії звернули на підвищення кваліфікації в Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості з гарантією подальшого працевлаштування під конкретне замовлення роботодавця.

Найбільше безробітних зацікавила інформація про підвищення кваліфікації за напрямком «Оператор котельні». Усім присутнім запропонували пройти профдіагностичне тестування на предмет відповідності власних здібностей та нахилів до бажаної роботи (професії).

По закінченню семінару фахівці служби зайнятості наголосили, що саме робітничі професії в більшій мірі затребувані на ринку праці. Кваліфікований робітник, маючи бажання  ніколи  не залишиться без роботи та заробітної плати.