Фахівці Криворізького міськрайонного центру зайнятості спільно з начальником відділення 175/03 АБ «Укргазбанк» Кристиною Сайфієвою провели інформаційний вебінар для майбутніх підприємців, які планують започаткувати власний бізнес за програмою «Доступні кредити для бізнесу 5-7-9%».

Учасниками заходу стали 20 безробітних осіб, які планують відкрити власний бізнес.

 «Започаткування власної справи із залученням кредитних ресурсів  - ризикований крок, адже будь-який бізнес вимагає вкладання коштів. Тому це рішення має бути прийнято дуже зважено», – такими словами Кристина розпочала свій діалог з майбутніми підприємцями Криворіжжя.

Представниця АБ «Укргазбанк» проінформувала, що одним із варіантів пошуку стартового капіталу є залучення інвестиційних і кредитних ресурсів. Також вона розповіла про умови фінансування бізнес-стартапів, відповідала на запитання учасників вебінару та залишила координати для індивідуальних консультацій.

У свою чергу, фахівець із залучення безробітних до самозайнятості Криворізького МРЦЗ Ганна Дробна звернула увагу присутніх на «плюси» і «мінуси» ведення власної справи, особливості складання бізнес-плану та інші нюанси започаткування підприємницької діяльності.

Попереду – проведення циклу онлайн вебінарів за участі шукачів роботи, які також прагнуть реалізуватися шляхом започаткування власної справи.