Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Павлоградського міськрайонного центру зайнятості Світлана Ціпура взяла участь у безкоштовному освітньому семінарі для підприємців та роботодавців, організованого Виконавчим комітетом Павлоградської міської ради.

Семінар проводився під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлани Пацко за участі фахівців фіскальної служби, Пенсійного фонду, управління Держпраці та працедавців міста і району.

Учасники зустрічі розглянули питання: права, обов’язки і можливості роботодавців у сфері праці й зайнятості населення, оформлення трудових відносин із найманими працівниками та дотримання вимог чинного трудового законодавства, заповнення звітності щодо найманих працівників, адміністрування ЄСВ, легалізація заробітної плати та оформлення трудових відносин, актуальне про єдиний податок.

У свою чергу, Світлана Ціпура презентувала спектр соціальних послуг служби зайнятості для роботодавців, окремо зауваживши на новаціях та онлайн послугах. «Служба зайнятості забезпечує індивідуальний підхід до потреб кожного роботодавця через вивчення кадрових потреб та надання допомоги щодо укомплектування актуальних вакансій, організацію та проведення Ярмарок вакансій, Презентацій роботодавця, Днів відкритих дверей, співбесід з кандидатами на посади, задоволення потреб у тимчасових працівниках, професійне навчання безробітних на замовлення роботодавця для конкретних робочих місць, стажування, підвищення кваліфікації, видача ваучерів, відеорезюме, онлайн співбесіди з шукачами роботи та інше», - зауважила С.І. Ціпура.

Також фахівець служби зайнятості звернула увагу на те, що суттєвою підтримкою роботодавців у напрямку збільшення кількості робочих місць для працевлаштування безробітних є компенсація фактичних витрат на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування осіб на нові робочі місця.

По закінченні семінару підприємці задавали питання та отримували вичерпні відповіді. За думкою присутніх, захід був інформативним, змістовним та корисним для здійснення подальшої підприємницької діяльності.