Фахівці з профорієнтації Дніпропетровського обласного центру зайнятості розробили для вас «Барометр професій», який допоможе вам зорієнтуватися у великому та складному світі професій, обрати правильний професійний шлях та стати затребуваним на ринку праці.

Отже, актуальні професії на ринку праці області: лікар, слюсар, інженер, водій, бухгалтер, продавець, вчитель, електромонтер, майстер та охоронник.

Професії, за якими є можливість працевлаштуватись у регіоні: електрогазозварник, кухар, фахівець, сестра медична (брат медичний), токар, мерчендайзер, фармацевт, швачка, психолог та вантажник.

З детальною інформацією про характер актуальних на сьогодні професій Ви можете ознайомитися на нашому сайті у розділі «Громадянам» - «Професійна орієнтація» - «Актуальні професії».

Якщо вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Актуальні пропозиції роботи у телеграм-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz, «Єдиному порталі вакансій» https://jobportal.dcz.gov.ua/ та на нашому офіційному сайті https://dnp.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy.