В приміщенні Тернівської міської філії Дніпропетровського ОЦЗ пройшов семінар для осіб старше 50 років, де взяла участь начальник Тернівського сектору обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду в Дніпропетровській області Ірина Метельська.

Фахівці філії розповіли присутнім про ситуацію на ринку праці району, наявні вакансії, послуги служби зайнятості незайнятим громадянам та зміни в законодавстві.

І.Метельська ознайомила безробітних з основними аспектами нової пенсійної реформи: щодо основних правил призначення пенсії за віком згідно з реформою, а саме, поступове збільшення необхідного страхового стажу з 25 до 35 років. Безробітні дізнались за яких умов пенсія за віком не призначається, які встановлені надбавки, підвищення та інші доплати до пенсій, хто має право на вихід на пенсію на пільгових умовах та як зробити перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам.

На прикінці зустрічі Ірина Метельська ознайомила присутніх із електронними сервісами Пенсійного фонду України, розповіла про переваги їхнього використання. Зазначила, що за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України кожна особа може самостійно контролювати свої пенсійні надходження.

Кожен учасник семінару отримав від спеціаліста вичерпну відповідь.