Демобілізовані військовослужбовці, які повертаються із зони антитерористичної операції та стають клієнтами служби зайнятості, потребують особливої уваги та фахової допомоги.

Днями у приміщенні Кам'янського міського центру зайнятості пройшов інформаційний семінар для 10 учасників АТО/ООС, де обговорювалась ситуація щодо дотримання прав учасників такої категорії. Захід відбувся за участю юриста БФ «Горєніє» Олега Петрова.

За словами фахівця з профорієнтації Кам'янського міського центру зайнятості Наталії Порозової, на обліку у міському центрі зайнятості перебуває 87 учасників АТО. Кожен з них не завжди самостійно може розібратись у законодавчих актах, або не завжди знає свої пільги як учасник АТО. «Саме тому міська служба зайнятості постійно організовує інформаційні зустрічі та семінари для такої категорії осіб за участі соціальних партнерів з метою роз’яснення та надання консультацій щодо їх прав і державних гарантій», - зазначила фахівець служби зайнятості.

У свою чергу, юрист БФ «Горєніє» роз'яснив деякі законодавчі документи, обговорив разом з учасниками зустрічі юридичні та фактичні особливості захисту прав учасників АТО, а також презентував практичні напрацювання.

«На теперішній час постає нагальною потреба правового захисту учасників АТО та їх сімей. Вони мають право на відповідні пільги з боку держави, що встановлені останніми змінами до чинного законодавства.  Отримати безкоштовну юридичну консультацію ви можете у Віртуальному консультаційному центрі нашого фонду», - зауважив Олег Петров.

За словами учасників семінару, найбільш актуальні питання для них, це: трудові відносини, соціальні виплати, майнові, відновлення документів, права дітей.

По закінченню заходу всі присутні отримали роздаткові матеріали, а кожен бажаючий - індивідуальні консультації фахівців.