У приміщенні Магдалинівської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філія) відбувся семінар для працівників з питань запобігання корупції.

Основна мета семінару - роз’яснення основних вимог антикорупційного законодавства, ознайомлення з новаціями у законодавстві щодо запобігання корупції та успішного виконання своїх обов’язків.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Філії Олександр Фисун наголосив на основних нормах Закону України «Про запобігання корупції», який зобов’язує державних службовців та інших суб’єктів, на яких поширюється дія Закону, бути відповідальними та чесними перед громадськістю.

У ході проведення семінару особлива увага приділялась питанням визначення поняття корупції, корупційного правопорушення, конфлікту інтересів, суб'єктів відповідальності за корупційні правопорушення та спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції.

Також фахівців Філії поінформували про види відповідальності за корупційні правопорушення, відшкодування збитків, завданих внаслідок корупційного правопорушення.

Учасники семінару дізнались про існуючі обмеження щодо використання службових повноважень чи свого становища, одержання подарунків, обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності.

Підводячи підсумки семінару, директор Філії Тетяна Ільєнко наголосила працівникам Філії на необхідності суворого дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції».