Днями фахівці Покровського міського центру зайнятості організували та провели інформаційний семінар «Про надання профорієнтаційних послуг особам, які звільняються з місць позбавлення волі». Захід відбувся у Покровському виправному центрі (№ 79) в рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Міністерством юстиції України, Міністерством соціальної політики України та Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та з метою соціальної адаптації осіб, які звільняються з місць позбавлення волі.

Провідний фахівець міського центру зайнятості Ірина Єчина ознайомила присутніх із ситуацією на ринку праці, актуальними вакансіями, розповіла про соціальні послуги, які надає служба зайнятості, проінформувала про можливості професійного навчання, участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Всі бажаючі мали змогу звернутися до фахівця центру зайнятості за додатковою інформацією та отримати відповіді на поставлені запитання. Загалом у заході взяли участь 7 осіб, які перебувають в установі, що виконують покарання.