Враховуючи нагальність питання Пенсійного реформи фахівці П’ятихатської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості ініціювали проведення семінару для безробітних «Пенсійна реформа у запитаннях і відповідях», який відбувся 15 серпня 2018 року для 14 осіб передпенсійного віку.

Учасників семінару ознайомили з актуальними вакансіями на ринку праці, активними заходами служби щодо сприяння зайнятості та націлили на активний пошук роботи.

Фахівець пенсійного фонду Олена Щербина розповіла про передумови прийняття Закону про пенсійну реформу; наголосила на складній демографічній ситуації що склалася у місті; розповіла про те, що з 1 січня відновлено диференціацію розмірів виплат, а це означає, що залежно від отриманого заробітку та стажу людини пенсії тепер нараховуються по-різному.

«Головною метою пенсійної реформи є відновлення справедливості при визначенні пенсійних виплат – і сьогодні, і на майбутнє. Основна ідея проста: якщо людина чесно працювала все життя, вона має гарантовано отримувати гідну пенсію. Окрім цього, невід’ємною частиною пенсійної реформи є впровадження європейських стандартів функціонування органів Пенсійного фонду України. Використання сучасних інформаційних і управлінських технологій, єдиних стандартів якості обслуговування громадян, які мають зробити надання послуг українцям зручними і ефективними», - наголосила вона.

П’ятихатська районна філія і надалі проводитиме такі спільні зустрічі зі спеціалістами пенсійного фонду.