Днями у Вільногірській міській філії Дніпропетровського ОЦЗ відбувся семінар «Переваги легальної зайнятості», до участі у якому було запрошено представника Вільногірського бюро правової допомоги – Наталію Савчук. Загалом у заході взяли участь 5 безробітних осіб.

Під час заходу спеціалісти міської філії інформували про переваги легальної зайнятості в Україні та навели приклади шахрайства при працевлаштуванні. Також учасники ознайомились з порядком укладання трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту.

Наталя Савчук розповіла учасникам семінару про діяльність Вільногірського бюро правової допомоги та зазначила, що основним завданням бюро є створення рівних можливостей доступу осіб до правосуддя шляхом організації надання безоплатної вторинної правової допомоги, а саме надання таких видів правових послуг: здійснення представництва інтересів осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складання документів процесуального характеру та ін.

По завершенню семінару присутні отримали відповіді на свої запитання.