Нам здається, що не потрібно вкотре пояснювати, чому особливо важливо справити хороше враження у свій перший робочий день. Адже це той час, коли вам потрібно не лише сподобатися колегам, босу, а й злій вахтерці на вході, щоб потім не стати жертвою неприємностей.

Готуємось заздалегідь

По-перше, вам потрібно добряче виспатись. Свіжий вигляд ще нікого не робив менш привабливим. По-друге, приведіть себе у порядок. Сумніваємось, що нечупара припаде до душі новим колегам. По-третє, намагайтесь не запізнюватися на роботу у свій перший робочий день. Ви ж не хочете, щоб до вас приклеївся ярлик з написом «не пунктуальний».

У своєму новому відділі намагайтесь перезнайомитись з усіма та долучатися до кавових перерв. Як правило, найцікавіше обговорюється саме за межами кабінетів.

Вивчаємо очікування

Не соромтесь у перші дні роботи дізнатися, що від вас очікують на новій роботі. Це дозволить вам зрозуміти, на чому слід сконцентруватися, а на що не варто витрачати свій час. Не варто забувати й про своєрідні «правила гри», яких не варто порушувати на новому робочому місці.

Ні провокаціям!

Будьте готовими до того, що в перші дні роботи вас будуть перевіряти на стресостійкість. Намагайтесь поводитись максимально стримано та врівноважено, щоб «випробувальний термін» не став завершенням вашої кар'єри у новій компанії. Не забувайте, що потрібно бути доброзичливим і, водночас, відстоювати свою позицію. Просто робіть це з розумом.

Не пробуйте сподобатися усім

Ви не стодоларова купюра, щоб усім подобатися. Просто запам'ятайте це. Звичайно ж, ввічливість ніхто не скасовував. Але це не означає, що потрібно поводитися так, щоб у всіх виникала думка, що ви прикидаєтесь. Головне у новому колективі, що ви подобаєтесь тим, хто подобається вам. Усе решта – дурниці.

Маємо надію, що нова робота принесе вам лише задоволення, а також потішить високою зарплатою.